România va găzdui următorul Summit al Flancului estic. Anunțul președintelui Nicușor Dan

P.R.M. Spania

   

​ România va fi gazda următorului Summit al Flancului Estic, programat pentru începutul anului 2027, a anunțat joi președintele Nicușor Dan, în cadrul unei declarații de presă comune susținute la Gdansk, alături de liderii care au participat la reuniunea acestui format. România va fi gazda următorului Summit al Flancului Estic, programat pentru începutul anului 2027, a anunțat joi președintele Nicușor Dan, în cadrul unei declarații de presă comune susținute la Gdansk, alături de liderii care au participat la reuniunea acestui format. Citește mai mult

​ Politica Politica

Distribuie articolul:

Articole Similare

Caută...

Categorii