Adrian Veștea, după negocierile cu George Simion: ”Vom merge la învestire în această seară”-VIDEO

P.R.M. Spania

   

​ Premierul desemnat, Adrian Veștea, a ajuns luni seară, la sediul AUR, unde discută cu George Simion despre soarta guvernului său, înainte de votul în Parlament. Această întâlnire are loc la numai câteva ore, după ce liderul suveranist a anunțat că parlamentarii AUR nu vor vota Guvernul Veștea. Premierul desemnat, Adrian Veștea, a ajuns luni seară, la sediul AUR, unde discută cu George Simion despre soarta guvernului său, înainte de votul în Parlament. Această întâlnire are loc la numai câteva ore, după ce liderul suveranist a anunțat că parlamentarii AUR nu vor vota Guvernul Veștea. Citește mai mult

​ Politica Politica

Distribuie articolul:

Articole Similare

Caută...

Categorii